Kochani! Ten post chciałabym całkowicie poświęcić najwspanialszemu obrońcy świata Ikerowi Casillasowi. Plotki na temat jego odejścia - nie jestem pewna czy są prawdziwe i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że nie ale obiecałam czytelnikom mojego aska: http://ask.fm/yo_realowa że dodam życzenia pożegnalne dla Ikera, które pisali mi w pytankach.
Tak więc obietnica to obietnica i oto te życzenia:
Iker dziekuje Ci za wszystko. Za wszystkie mecze te wygrane i przegrane.Ty nas nauczyles szacunku do przeciwnika :) Nigdy o tobie nie zapomnimy ! iHalaMadrid! /Maja - http://ask.fm/MajaSobiee
Iker najlepszy na świecie ! Bez niego Real to nie to samo :( Casillas mistrzem na zawsze <3 - http://ask.fm/WeronikaSchmidt
Boże Iker :( Ja już tęsknię :( Iker chwala ci za to co dałeś kibicom Realu Madryt tyle pięknych strzałów obroniłeś :(( Płacz Drogi Ikera Casillasa I Realu Madryt rozejdą się :( - http://ask.fm/IzaBorek
Iker!- Życze ci dalszej wspanialej kariery, bo dla mnie jestes najlepszy!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz