piątek, 10 lipca 2015

Życzenia dla Ikera...

Kochani! Ten post chciałabym całkowicie poświęcić najwspanialszemu obrońcy świata Ikerowi Casillasowi. Plotki na temat jego odejścia - nie jestem pewna czy są prawdziwe i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że nie ale obiecałam czytelnikom mojego aska: http://ask.fm/yo_realowa że dodam życzenia pożegnalne dla Ikera, które pisali mi w pytankach.
Tak więc obietnica to obietnica i oto te życzenia:
Iker dziekuje Ci za wszystko. Za wszystkie mecze te wygrane i przegrane.Ty nas nauczyles szacunku do przeciwnika :) Nigdy o tobie nie zapomnimy ! iHalaMadrid! /Maja - http://ask.fm/MajaSobiee
Iker najlepszy na świecie ! Bez niego Real to nie to samo :( Casillas mistrzem na zawsze <3 - http://ask.fm/WeronikaSchmidt
Boże Iker :( Ja już tęsknię :( Iker chwala ci za to co dałeś kibicom Realu Madryt tyle pięknych strzałów obroniłeś :(( Płacz Drogi Ikera Casillasa I Realu Madryt rozejdą się :( - http://ask.fm/IzaBorek
Iker!- Życze ci dalszej wspanialej kariery, bo dla mnie jestes najlepszy! - http://ask.fm/Zosiauczak
Iker dziękujemy za wszystko , zawsze w trudnych momentach wspierałeś zespół , potrafiłeś przyznać się do błędu :* Prawdziwy przykład do naśladowania :)) Powodzenia legendo :* - Anonimowy
Iker jednak to koniec łzy płyną po policzkach kolejna osoba. Nasz święty który zawsze nad nami czuwał nie da się opisać słowami ile dla nas zrobiłeś twój uśmiech sprawiał ze nadzieja wracała. Zostaniesz na zawsze w naszych sercach bo z nich nikt Cię nie wyrzuci. Dziękuję za wszystko Wielka Legendo - http://ask.fm/WiernaMadritistka
Iker dziękuję Ci za tyle wspaniałych lat w Realu. To ty pokazywałeś najwyższy poziom kiedy inni byli w tyle. To ty byłeś przez tyle lat najlepszy na świecie na swojej pozycji, nauczyłeś mnie szacunku do rywala. - http://ask.fm/Kita177
Chwilowo to wszystkie życzenia, jak jeszcze jakieś się pojawią to dodam ;)
Pozdrawiam wszystkich #JR-10 oraz pozostałe osoby które mnie obserwują <3
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz