Iker ! Dziękujemy Ci za te 25 wspaniałych lat i 700 spotkań ♥ Dzięki tobie i nie tylko ten klub stał się wielki ! Aż się łzy w oku kręcą. Ale pamiętaj, że dla nas będziesz zawsze wielki i mamy nadzieję że kiedyś wrócisz jeszcze do nas <3 Niech Bóg prowadzi Cię dalej.Dziękujemy !!! ♥ Hala Madrid ♥ !! - http://ask.fm/realmadrid12370
Strasznie smutno się robi gdy tylko pomyślimy o tym, że w tym sezonie nie będzie z nami tak wielkiej legendy jaką jest Iker. Chciałam mu przede wszystkim podziękować za te 25 lat w naszym kochanym Realu, za te niezapomniane emocje. Mam nadzieje, że czasami przypomni mu się Madryd i wszystkie sukcesy.Oczywiście życzę mu dużo szczęścia w nowym klubie czyli w Porto. NIGDY CIĘ NIEZAPOMNIMY LEGENDO <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz